Медичний центр «Українські медичні інновації»

Медичний центр «Українські медичні інновації» працює на умовах франчайзингу із використанням сучасних інноваційних технологій в діагностиці та лікуванні психоневрологічних захворювань.

Чому психоневрологія?

Здавна побутувала думка, що неврологи можуть гарно діагностувати, а щодо лікування захворювань нервової системи – справа досить проблематична. З психіатричними захворюваннями проблема ще глибша: раніше діагностика психіатричних захворювань носила суто суб’єктивний характер – діагноз виставлявся лікарем-психіатром, виходячи з його бачення норми і не норми в мисленні та поведінці хворого. Однак ніхто не вникав в суть явищ та подій, які призвели до такого стану хворого. Тому психіатрія здебільшого носила характер констатації діагнозу та розмови з родичами щодо подальшого догляду за недієздатним хворим.

Така ситуація в психоневрології тривала роками і десятиліттями. Лише з появою нових діагностичних технологій (КТ, МРТ, ПЕТ, імуногістохімії, технології дослідження судин, функцій мозку та ін.) вдалося в багатьох випадках переглянути причини і наслідки розвитку тих чи інших захворювань мозку та нервової системи, а при певному рівні знань лікаря – зрозуміти сам процес розвитку хвороби та можливі шляхи впливу лікаря на призупинення цього патологічного процесу.

Будьте здорові на довгі роки!