О нас

Фахівці нашого центру сповідують ідеологію використання найновіших підходів у діагностиці та лікуванні психоневрологічних захворювань.

Стандарти та інновації в лікуванні: з чого починати хворому

Загально прийнято, що при певних захворюваннях використовуються стандарти лікування при тому чи іншому діагнозі, розроблені провідними фахівцями галузі та затверджені МОЗ України.

В більшості випадків, коли правильно виставлений діагноз, стандартне лікування є виправданим та ефективним.

Однак, зараз часто зустрічається комбінація діагнозів, а також розвиток нового захворювання на фоні хронічної хвороби (часто та довго хворіючі діти, часті застуди, висока схильність до вірусних респіраторних захворювань, дисфункція шлунково-кишкового тракту, хронічні захворювання верхніх дихальних шляхів, спровокована печінка, серце, нирки та ін.). В таких випадках нове захворювання розвивається атипово із втягуванням в процес спровокованих органів та зміною загальної клінічної картини. Тоді виникає багато питань та нюансів як в діагностиці, так і в лікуванні таких захворювань. У цих випадках стандартне лікування може допомогти лише частково, оскільки воно розраховане лише на лікування конкретного діагнозу при збереженій функції інших органів.

Тому при неефективності стандартного лікування необхідно шукати нестандартні, логічно обгрунтовані шляхи впливу на хворий розбалансований організм, щоб сформувати індивідуально орієнтований план лікування, який би враховував всю палітру наявної в організмі патології. В даній ситуації потрібно застосовувати найновіші інноваційні підходи для ефективного лікувального менеджменту важких психоневрологічних патологій.

 

 

Головний Лікар
Лущик Надія Григорівна